  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H70-W44
  • Zoro # G713585143
/ea
See details
Key Features
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H70-W44
Width
44 in
Height
70 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
44 in x 70 in