  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H80-W44
  • Zoro # G313600680
/ea
See details
Key Features
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H80-W44
Width
44 in
Height
80 in
Mesh Size
44 in x 80 in
Frame Thickness
0.3125 in