  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H80-W44
  • Zoro # G813615351
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H80-W44
Width
44 in
Height
80 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
44 in x 80 in