  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H12-W45
  • Zoro # G213570571
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H12-W45
Width
45 in
Height
12 in
Mesh Size
45 in x 12 in
Frame Thickness
0.3125 in