  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H23-W45
  • Zoro # G713614553
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H23-W45
Width
45 in
Height
23 in
Mesh Size
45 in x 23 in
Frame Thickness
0.3125 in