  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H24-W45
  • Zoro # G313572475
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H24-W45
Width
45 in
Height
24 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
45 in x 24 in