  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H25-W45
  • Zoro # G713504052
Width
45 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H25-W45
Width
45 in
Height
25 in
Mesh Size
45 in x 25 in
Frame Thickness
0.3125 in