  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H32-W45
  • Zoro # G413570173
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H32-W45
Width
45 in
Height
32 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
45 in x 32 in