  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H36-W45
  • Zoro # G913620781
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H36-W45
Width
45 in
Height
36 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
45 in x 36 in