  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H37-W45
  • Zoro # G613737819
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H37-W45
Width
45 in
Height
37 in
Frame Thickness
1.25 in