  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H43-W45
  • Zoro # G413590126
/ea
See details
Key Features
Width
45 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H43-W45
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
45 in
Height
43 in
Mesh Size
45 in x 43 in
Frame Thickness
0.3125 in