  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H48-W45
  • Zoro # G813740848
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H48-W45
Width
45 in
Height
48 in
Frame Thickness
1.25 in