  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H49-W45
  • Zoro # G113584333
/ea
See details
Key Features
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H49-W45
Width
45 in
Height
49 in
Mesh Size
45 in x 49 in
Frame Thickness
0.3125 in