  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H54-W45
  • Zoro # G313625461
/ea
See details
Key Features
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H54-W45
Width
45 in
Height
54 in
Mesh Size
45 in x 54 in
Frame Thickness
0.3125 in