  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H55-W45
  • Zoro # G613615384
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H55-W45
Width
45 in
Height
55 in
Mesh Size
45 in x 55 in
Frame Thickness
0.3125 in