  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H59-W45
  • Zoro # G613618927
/ea
Key Features
Width
45 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H59-W45
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
45 in
Height
59 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
45 in x 59 in