  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H63-W45
  • Zoro # G713570101
/ea
See details
Key Features
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H63-W45
Width
45 in
Height
63 in
Mesh Size
45 in x 63 in
Frame Thickness
0.3125 in