  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H72-W45
  • Zoro # G313747361
Width
45 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H72-W45
Width
45 in
Height
72 in
Frame Thickness
1.25 in