  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H76-W45
  • Zoro # G213585568
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H76-W45
Width
45 in
Height
76 in
Mesh Size
45 in x 76 in
Frame Thickness
0.3125 in