  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H76-W45
  • Zoro # G213749533
/ea
See details
Key Features
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H76-W45
Width
45 in
Height
76 in
Frame Thickness
1.25 in