  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H77-W45
  • Zoro # G813609725
/ea
See details
Key Features
Width
45 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H77-W45
Width
45 in
Height
77 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
45 in x 77 in