  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H79-W45
  • Zoro # G913611284
/ea
See details
Key Features
Width
45 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H79-W45
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
45 in
Height
79 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
45 in x 79 in