  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H13-W46
  • Zoro # G413570012
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
46 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H13-W46
Width
46 in
Height
13 in
Mesh Size
46 in x 13 in
Frame Thickness
0.3125 in