  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H21-W46
  • Zoro # G813604980
/ea
Key Features
Width
46 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H21-W46
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
46 in
Height
21 in
Mesh Size
46 in x 21 in
Frame Thickness
0.3125 in