  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H37-W46
  • Zoro # G113572705
/ea
See details
Key Features
Width
46 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H37-W46
Width
46 in
Height
37 in
Mesh Size
46 in x 37 in
Frame Thickness
0.3125 in