  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H42-W46
  • Zoro # G813588709
/ea
See details
Key Features
Width
46 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H42-W46
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
46 in
Height
42 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
46 in x 42 in