  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H51-W46
  • Zoro # G313622811
Width
46 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H51-W46
Width
46 in
Height
51 in
Mesh Size
46 in x 51 in
Frame Thickness
0.3125 in