  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H54-W46
  • Zoro # G613502592
/ea
See details
Key Features
Width
46 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H54-W46
Width
46 in
Height
54 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
46 in x 54 in