  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H57-W46
  • Zoro # G613745623
Width
46 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H57-W46
Width
46 in
Height
57 in
Frame Thickness
1.25 in