  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H58-W46
  • Zoro # G413612156
Width
46 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H58-W46
Width
46 in
Height
58 in
Mesh Size
46 in x 58 in
Frame Thickness
0.3125 in