  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H70-W46
  • Zoro # G213509724
Width
46 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H70-W46
Width
46 in
Height
70 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
46 in x 70 in