  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H10-W47
  • Zoro # G213567908
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
47 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H10-W47
Width
47 in
Height
10 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
47 in x 10 in