  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H13-W47
  • Zoro # G513622475
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
47 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H13-W47
Width
47 in
Height
13 in
Mesh Size
47 in x 13 in
Frame Thickness
0.3125 in