  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H20-W47
  • Zoro # G213567533
Width
47 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H20-W47
Width
47 in
Height
20 in
Mesh Size
47 in x 20 in
Frame Thickness
0.3125 in