  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H40-W47
  • Zoro # G713606633
Width
47 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H40-W47
Width
47 in
Height
40 in
Mesh Size
47 in x 40 in
Frame Thickness
0.3125 in