  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H43-W47
  • Zoro # G913577894
Width
47 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H43-W47
Width
47 in
Height
43 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
47 in x 43 in