  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H52-W47
  • Zoro # G613605866
Width
47 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H52-W47
Width
47 in
Height
52 in
Mesh Size
47 in x 52 in
Frame Thickness
0.3125 in