  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H53-W47
  • Zoro # G513587200
/ea
See details
Key Features
Width
47 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H53-W47
Width
47 in
Height
53 in
Mesh Size
47 in x 53 in
Frame Thickness
0.3125 in