  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H56-W47
  • Zoro # G613580859
/ea
See details
Key Features
Width
47 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H56-W47
Width
47 in
Height
56 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
47 in x 56 in