  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H75-W47
  • Zoro # G313503547
Width
47 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H75-W47
Width
47 in
Height
75 in
Mesh Size
47 in x 75 in
Frame Thickness
0.3125 in