  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H75-W47
  • Zoro # G113749473
/ea
See details
Key Features
Width
47 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H75-W47
Width
47 in
Height
75 in
Frame Thickness
1.25 in