  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H76-W47
  • Zoro # G413580684
/ea
See details
Key Features
Width
47 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H76-W47
Width
47 in
Height
76 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
47 in x 76 in