  • Mfr # SL2-L48-MSUV-L00-H80-W47
  • Zoro # G913529558
/ea
See details
Key Features
Width
47 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-L48-MSUV-L00-H80-W47
Width
47 in
Height
80 in
Mesh Size
47 in x 80 in
Frame Thickness
0.3125 in