  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H13-W48
  • Zoro # G213595772
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H13-W48
Width
48 in
Height
13 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
48 in x 13 in