  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H16-W48
  • Zoro # G313599199
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H16-W48
Width
48 in
Height
16 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
48 in x 16 in