  • Mfr # SL6-L48-MSUV-L00-H20-W48
  • Zoro # G113622158
Width
48 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSUV-L00-H20-W48
Width
48 in
Height
20 in
Mesh Size
48 in x 20 in
Frame Thickness
0.3125 in