  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H21-W48
  • Zoro # G313569024
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H21-W48
Width
48 in
Height
21 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
48 in x 21 in