  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H26-W48
  • Zoro # G113573726
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H26-W48
Width
48 in
Height
26 in
Mesh Size
48 in x 26 in
Frame Thickness
0.3125 in