  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H28-W48
  • Zoro # G213575613
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H28-W48
Width
48 in
Height
28 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
48 in x 28 in