  • Mfr # SL6-L48-MSUV-L00-H41-W48
  • Zoro # G213618310
Width
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSUV-L00-H41-W48
Width
48 in
Height
41 in
Mesh Size
48 in x 41 in
Frame Thickness
0.3125 in